Deturner Fluo Foam 500ml - mycí pěna s neutrálním pH

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
229 Kč 189 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Aktivní koncentrovaná pěna odstraňuje usazené nečistoty. Velmi silnou stránkou je neutrální pH a navíc neobsahuje žádné nebezpečné látky.
Výrazná je i křiklavá zelená barva, odtud název Fluo Foam a příjemná banánová vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Fluo Foam 500ml - mycí pěna s neutrálním pH - díky neutrálnímu pH nenarušuje již nanesené voskové, keramické ochrany a jiné nano povlaky. Výrazná banánová vůně určitě zpříjemní nanášení pěny s velmi unikátní zelenou barvou. Správně napěněná pěna vydrží aktivní 5-7 minut. Hustá a pěna změkčuje a stahuje nečistoty, aby se dalo auto snadněji a efektivněji umýt.

Návod k použití:

  1. Řeďte v poměru 1:8 - 1:14 pro použití v napěňovači nebo v případě použití tlakové lahve 1L vody na 60ml pěny
  2. Pěnu naneste na suchý a chladný povrch, nepoužívejte na přímém slunci
  3. Pěnu nechte působit alespoň 5 minut, ale nenechte úplně zaschnout
  4. Opláchněte vysokým tlakem vody

Upozornění:

  • Nenechte produkt samovolně uschnout.

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní mycí pěny
Produkt: Mycí pěna
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.