Deturner Shampoo Sprayer 500ml - napěnovač

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
399 Kč 330 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Autošampon vytvoření pro každodenní mytí vozidel. Součástí je i šikovný napěňovač, které jednoduše připojíte na zahradní hadici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Shampoo Sprayer 500ml je inovativní a jednoduché řešení pro každého kdo doma nemá vapku. Šampon se dávkuje a míchá v napěňovači, který je připojený klasickou rychlospojkou k zahradní hadici, která je zdrojem vody. Nanesení pěny, vytvořené v napěňovači, rovnou na auto perfektně odstraňuje nečistoty a hustá pěna umožňuje hladké klouzaní mycí rukavice po laku, čímž eliminuje poškrábání nebo poškození laku.

Vyvážené neutrální pH je zárukou bezpečného mytí pro již nanesené ochranné vrstvy. Speciální složení dodává lesk a usnadňuje další sušení po mytí.

Návod k použití:

  1. Namontujte napěňovač na láhev a připojte k hadici, která zdrojem vody
  2. Nastříkejte auto šampon na celé auto
  3. Pomocí mycí rukavice umyjte celé vozidlo, pracujte odshora dolů
  4. Oplachujte rukavici čistou vodou
  5. Po umytí opláchněte auto co nejvyšším proudem vody

Upozornění:

  • Nenechte produkt samovolně uschnout,
  • Neaplikujte přípravek na rozpálené povrchy a na přímém slunci.

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní mycí pěny
Produkt: Autošampon, Mycí pěna, Napěňovač
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.