Meguiar's Even Coat Microfiber Applicator Pads 2ks - mikrovláknové aplikátory

299 Kč –40 %
mikroaplikator
299 Kč –40 % 179 Kč 148 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Even Coat Microfiber Applicator Pads 2ks - mikrovláknový aplikátor

Pro perfektní nanášení leštidel, vosků a past. Díky tomuto rovnoměrně naneste produkty na povrchy vozidla. Mikrovláknem potažené aplikátory. Ideální pro aplikaci vosků, leštidla a dalších. Vhodný pro aplikaci přípravků pro péči o kůži. Lze prát v pračce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aplikátory
Produkt: Aplikátor
Balení: 2ks
Značka: Meguiar's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.