Meguiar's All Purpose Cleaner 710ml - víceúčelový čistič interiéru a exteriéru

299 Kč 247 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's All Purpose Cleaner 710ml - víceúčelový čistič interiéru a exteriéru

Profesionální čistič pro profesionální výsledky. Víceúčelový čistící prostředek vhodný pro čištění kol, vinylu, koberců, čalounění, prahy dveří, pryž, chrom a další. Odstraňuje mastnotu a špínu. Ideální přípravek pro předmytí podběhů, plastových a gumových částí. Je bezpečný pro interiérové povrchy jako jsou tkaniny, vinyl, koberečky apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika ostatní povrchy
Produkt: Univerzální čistič
Obsah: 710ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.