Deturner Hydro Glass Cleaner 500ml - prémiový čistič skel

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
189 Kč 156 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Výborný čistič skel, který odmastí a vyčistí všechny druhy autoskel a nezanechává šmouhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Hydro Glass Cleaner 500ml - prémiový čistič skel, který rychle se odpařuje a tak minimalizuje zanechávání šmouh a usnadňuje vyleštění povrchu. Hravě odstraní mastnotu, otisky prstů, dehet a minerální usazeniny jako je vodní kámen. Poradí si i znečištěním způsobené hmyzem.

Lze použít i na folie a zatmavěná okna. Dodává hladkost a kluzkost, tedy lepší odpuzování vody za jízdy zejména z čelního skla. Bez obsahu amoniaku.

Návod k použití:

  1. Použijte mikrovláknovou utěrku
  2. Naneste produkt přímo na sklo a malinko na utěrku
  3. Utěrkou do sucha vyleštěte sklo

Upozornění:

  • Neaplikujte na rozpálené povrchy nebo na přímém sluníčku,
  • Nenechte produkt samovolně uschnout.

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro skla
Produkt: Čistič skel
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.