Gyeon Q2M Glass 500 ml čistič oken šetrný k sealantům

219 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Glass 500 ml čistič oken šetrný k sealantům - pro snadné a efektní vyleštění oken a skleněných ploch

Dokonalé a efektivní čištění oken. Jednoduše se poradí s mastnotou a zanechává dokonale lesklý povrch skel. Je vhodný pro používání v exteriéru i v interiéru, je šetrný pro všechny vnitřní části vozu, zejména tedy kůže, vinyl i alcantary. Neodstraňuje vosky nebo tekuté stěrače, takže se nemusíte obávat smytí již nanesených sealantů.

Aplikujte na mikrovláknovou utěrkou a vyleštěte skleněný povrch. Můžete jej použít i na čištění plexiskla nebo polykarbonátu dokonce i LCD obrazovky a monitory. Spotřeba produktu by se měla blížit cca 40 ml na auto.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro skla
Produkt: Čistič skel
Obsah: 500ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.