Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner 473ml - čistič skel

269 Kč 222 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner 473ml - čistič skel

Díky jedinečnému složení se snadno používá a stejně tak snadno utírá do sucha. Odstraňuje i ty nejodolnější skvrny - hmyz, ptačí trus, nečistoty ze stromů. Z vnitřní strany nános cigaretového kouře, nečistoty z klimatizace. Zabraňuje mlžení oken. Bez námahy dosáhnete nejlepších výsledků.

  • výkonný čistič
  • odstraňuje mastnotu vytvořenou povětrnostními vlivy
  • zlepšuje viditelnost
  • lze použít i na tónovaných sklech

Návod k použití:

  1. Naneste produkt přímo na povrch nebo na mikrovláknovou utěrkou
  2. Rozleštěte do čista

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro skla
Produkt: Čistič skel
Obsah: 473ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.