Meguiar's Headlight Protectant 295ml - přípravek pro ochranu světlometů

339 Kč 280 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Headlight Protectant 295ml - přípravek pro ochranu světlometů

Chrání nové nebo čerstvě ošetřené světlomety. Používáním světel se plastový kryt opotřebovává a časem se dostaví žlutý zákal. Tento přípravek nanese ochrannou vrstvu proti zežloutnutí a chrání tak nová světla nebo čerstvě vyleštěná.

Vhodné také pro koncová světla.

  • dočasně chrání světla před zežloutnutím
  • chrání před nečistotami
  • zpevňuje plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro venkovní plasty
Produkt: Ochrana světlometů
Obsah: 296ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.