Meguiar's PlastX 296ml - leštěnka na čiré plasty

339 Kč –15 %
plastx
339 Kč –15 % 289 Kč 239 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's PlastX 296ml - leštěnka na čiré plasty

Odstraňuje drobné oxidace, nečistoty a jemné škrábance. Použití na plastová skla světel a zadní okna cabrioletů. Rychle a jednoduše obnovuje barvu a lesk plastových dílů. Díky mikroabrazivní technologii vyleští průhledné plastové povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro venkovní plasty
Produkt: Cabrio
Obsah: 296ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.