¨

Deturner Sour Shampoo and Foam 500ml - autošampon

Akce Novinka Tip Black Friday
Značka: Deturner
189 Kč –40 %
sour shampoo
189 Kč –40 % 113 Kč 93 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Sour Shampoo & Foam je účinný a efektivní produkt pro použití jako auto šampon nebo aktivní pěna, ideální pro péči o laky, ochráněné nátěry a vosky. Změkčuje nečistoty a účinně rozpouští atmosférické a vápenaté usazeniny, proto je ideální pro odstraňování nečistot z keramických povlaků a tvrdých vosků. Můžete jej použít jako šampon nebo pěnu ve vhodných koncentracích.

Návod k použití:

  1. Při použití jako pěna udržujte ředění od 1:8 do 1:14 v pěnovém rozprašovači a vysokotlakých myček, 30 ml na 1 litr vody v ruční pěnové pistoli
  2. Na šampon si připravte roztok 1:50 (50 ml na 10 l vody), napěňte roztok silným proudem vody
  3. Umyjte auto shora dolů měkkou rukavicí. Důkladně opláchněte a vysušte auto
  4. Nedoporučujeme aplikovat na přímém slunci

Upozornění:

  • Nenechte produkt samovolně uschnout.

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autošampony
Produkt: Autošampon
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.