Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml autošampon s křemičitým sealantem

419 Kč 346 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml autošampon s křemičitým sealantem - autošampon, který jednat umyje auto, ale také dodá kvalitní ochranu

Gyeon Q2M Bathe+ je šampon s neutrálním pH, který obsahuje SiO₂. I při mytí auta narychlo zanechává produkt perfektní hydrofobní vrstvu, která odpuzuje nežádoucí nečistoty a vodu.

je vhodný pro použití na všechny površích, barev, skla, ráfků a plastů. Navíc zvyšuje efektivitu povlaků, které jsou již nanesené na površích. Vhodný pro mytí již nanesené voskové nebo keramické ochrany. Oproti běžným šamponům s voskem, tato ochrana a s tím spojená hydrofobita zůstává mnohem déle.

Gyeon Q²M Bathe+ nabízí 3 možnosti aplikace:

  1. Zředění a použití jako běžným šampon se speciálními výsledky
  2. Pomocí napěňovače naneste na auto
  3. Naneste šampon přímo na rukavice a aplikujte na mokrý povrch karoserie

Doporučená spotřeba na jedno vozidlo: 15-20 ml
Doporučené ředění: 1:500
Obsah SiO2: <5%
Hodnota pH: 6
Životnost ochrany: až 8 týdnů

Doplňkové parametry

Kategorie: Autošampony
Produkt: Autošampon s křemíkem
Obsah: 400ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.