Gyeon Q2M Bathe 400 ml autošampon

279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Bathe 400 ml autošampon s křemičitým sealantem - autošampon s neutrálním pH6

Stejně ostatní výrobky od Gyeon je i Gyeon Q2M Bathe vysoce efektivní díky vysoké koncentraci. Velmi hustá gelová struktura je snadno rozpustitelná ve vodě a podává velmi příjemnou vůni a hustou pěnu. Neutrální pH je ideální pro každodenní mytí vozů. Hustý pěna, která je šetrná i pro povrchy již nanesené tradičním voskem a keramickou ochranou.

 

Doporučená spotřeba na 1 vozidlo: 15-20 ml
Doporučené ředění: 1:500
Hodnota pH: 6
Objem: 400 ml

TIP: Zřeďte Q²M Bathe v teplé vodě, abyste zvýšili jeho výkon a umožnili rychlejší odstranění lehké kontaminace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autošampony
Produkt: Autošampon
Obsah: 400ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.