Meguiar's Car Wash Plus+ 709ml - Koncentrovaný autošampon

399 Kč –13 %
wash+
399 Kč –13 % 349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar´s Car Wash Plus+ 709ml - Koncentrovaný autošampon

Rychlý a snadný způsob mytí vozu. Nepění tolik jako ostatní přípravky. Speciální a vysoce koncentrovaný autošampon, který odstraňuje z povrchu běžné nečistoty. Účinně odstraňuje hmyz, ptačí trus a asfaltové tečky na laku. Odstraňuje drobné oděrky a posiluje lesk povrchu karoserie.

Jak postupovat:

  1. Umyjte auto vysokým tlakem teplé vody nebo Snow Foam Cannonem
  2. Aplikujte přípravek na mycí rukavici a umyjte povrch (pracujte po dílech)
  3. Umyjte celé auto mírnějším tlakem teplé vody
  4. Usušte vozidlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Autošampony
Produkt: Autošampon
Obsah: 709ml
Značka: Meguiar's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.