BG212 Ethanol Corrosion Preventer 177ml

Akce Tip
Značka: BG
279 Kč –25 %
5d3ca72a593aa714081421
279 Kč –25 % 209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG212 Ethanol Corrosion Preventer 177ml - Preventivní servis, odstranění úsad, stabilizátor paliva. (plně náhrada produktu BG202 CS2)

Dávkování: Jedno balení 177 ml na 60 L paliva.

Unikátní přípravek do benzínu a paliva s obsahem etanolu (E85), který stabilizuje palivo v nádrži před degradací, korozí a vznikem oxidace po dobu 6 měsíců. Udržuje celý palivový systém bez úsad. Ochraňuje celý palivový systém před negativním působením etanolu. Snižuje karbonové úsady ve spalovacím prostoru, v teplé části turba a v EGR systému. Snižuje spotřebu paliva a emise. Zabraňuje špatnému chodu motoru. Bezpečný pro katalyzátory a lambda sondy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do benzínu
Produkt: Aditiva do benzínu
Obsah: 177ml
Značka: BG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BG je Americká značka pro maximální péči pohonu automobilu. Jejich dekarbonizační přípravky jsou unikátní svým chemicko-technickým postupem odstraňují karbonové úsady v palivové soustavě, spalovacím systému, výfukovém systému, olejovém prostoru a dalších míst, která jsou zanášena karbonem. BG přípravky na dekarbonizaci motoru jsou špičkou ve své třídě a jsou vyvíjeny ve spolupráci s výrobci automobilů Volkswagen, Honda, Mitsubishi, Renault, atd. Pravidelné používání BG produktů sníží spotřebu a vznikající emise, zvyšují výkon motoru a prodlužují životnost filtru pevných částic a katalyzátorů, odstraní nepravidelný chod motoru.