Meguiar's Air Re-Fresher Odor Eliminator Fiji Scent 71g - desinfekce klimatizace + pohlcovač pachů + osvěžovač vzduchu vůně Fiji

359 Kč –28 %
fiji
359 Kč –28 % 259 Kč 214 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Air Re-Fresher Odor Eliminator Fiji Scent 71g - desinfekce klimatizace + pohlcovač pachů + osvěžovač vzduchu vůně Fiji

Na rozdíl od běžných prostorových osvěžovačů, které překrývají pouze nepříjemné pachy, proniká Meguiar's Car Air Re-Fresher do celého interiéru a poskytuje příjemný zážitek z vůně. Automaticky uvolněná vůně spreje při stisknutí tlačítka se rovnoměrně rozprostírá přes recirkulační okruh ventilačního systému a také proniká do těžko přístupných míst. Dokonce i odolné pachy jsou trvale a úplně odstraněny.

Aplikace je následovná:

  1. plechovku umístěte do interiéru vozu
  2. nastartujte, zapněte klimatizaci nebo ventilaci na studený vzduch
  3. zvolte vnitřní cirkulaci vzduchu
  4. zavřete všechna okna
  5. tryskou namířenou směrem od sebe aktivujte Air Re-Fresher
  6. umístěte doprostřed vozu (nejčastěji na koberec mezi přední a zadní sedačky)
  7. zavřete dveře a nechte 15 minut působit
  8. po 15 minutách vypněte motor a auto na 10-15 minut vyvětrejte

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění klimatizace
Produkt: Čistič interiéru, Čistič klimatizace
Obsah: 59ml
Značka: Meguiar's

Meguiar's Air Re-Fresher Odor Eliminator

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DE Avatar autora | 26.11.2020
Doporučuji, hezky a svěže voní, žádný chemický smrad, voní příjemně i klimatizace a kufr auta. I ostatní kosmetika od této firmy příjemně voní.

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.