Deturner Bloody Wheels 500ml - čistič kol s krvavým efektem

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
249 Kč 206 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Skvěle fungující přípravek pro čištění kol a dekontaminaci laku. Perfektně odstraní kovové částečky, brzdový prach a poletavou rez z kol. Navíc je přípravek pH neutrální, takže vhodný pro použití na navoskovaná kola, aniž by ochranu na kolech narušil.

Díky svojí formě a složení je i vhodný pro dekontaminaci laku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Bloody Wheels 500ml - čistič kol s krvavým efektem je navržen tak, aby nepoškodil jakékoliv ráfky kol. Je tedy vhodný pro litá, lakovaná, leštěná nebo chromová kola. Téměř ihned po aplikaci na kola nebo povrch laku se začne tekutina přebarvovat do fialovo-červené barvy. Odtud název Bloody Wheels. Díky své vyšší viskozitě se snadno nanáší a velmi dobře drží na pokladu, čímž zvyšuje svojí účinnost produktu. Přípravek je pH neutrální, takže nenarušuje voskové ochrany.
Vhodný pro chemickou dekontaminaci laku.

Návod k použití:

  1. Tlakem vody odstraňte volné nečistoty (pokud jsou)
  2. Naneste přípravek tak, abyste vytvořili jednotnou vrstvu
  3. Produkt působí 3-5 minut, ale nesmí zaschnout
  4. V případě větších nečistot použijte jemný kartáč
  5. Pečlivě opláchněte tlakem vody

Upozornění:

  • Neaplikujte na rozpálené povrchy nebo na přímém sluníčku,
  • Nenechte produkt samovolně uschnout.

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistění kol
Produkt: Čistič kol, Čištění laku
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.