Gyeon Q2M Iron 500 ml odstraňovač polétavé rzi

Doporučujeme
Značka: Gyeon
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Iron 500 ml odstraňovač polétavé rzi

Je jedním z nejúčinnějších a rychle reagujících dekontaminačních přípravků. Je speciálně vyvinut pravě na dekontaminaci povrchů, které jsou silně zaneseny poletavou rzí. Svojí účinností je vhodný pro hobby detailery, ale i pro profíky. Je vhodný na chemickou dekontaminaci po mytí laku. Avšak produkt neaplikujte na přímém slunci nebo na horké povrchy a nenechte přípravek samovolně uschnout. Produkt má neutrální pH (pH6) právě z toho důvody ho lze použít na různé povrchy a také na voskované povrch nebo povrchy pod keramickou ochrannou. Během aplikace se nanesený přípravek chemickou reakcí se produkt zbarví do fialova.

Q2M Iron je kluzký a hustý, proto ho lze použít pro lubrikaci claye a zefektivnit a zrychlit svou práci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistění kol
Produkt: Dekontaminace laku, Čištění kol
Obsah: 500ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.