¨

Meguiar's Supreme Wheel Brush Medium - luxusní mikrovláknový kartáč na kola, střední, 35cm

529 Kč 437 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Supreme Wheel Brush Medium - luxusní mikrovláknový kartáč na kola, střední, 35cm

Nový kartáč od Meguiar's nemá štětiny, ale speciální hlavu z mikrovlákna! Měkká struktura účinně zabraňuje poškrábání, ale důkladně čistí jakýkoliv typ ráfku. Štětec Supreme Wheel Brush má delší hlavu mikrovlákna než běžné kulaté kartáče a neobsahuje žádný drát ani kovové části, které by mohly poškodit ráfek. K dispozici ve dvou různých velikostech a ideální pro důkladné čištění i filigránových ráfků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistění kol
Produkt: Čistič kol
Rozměr: 35 x 10 x 10cm
Značka: Meguiar's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.