Gyeon Q2M Bug&Grime 400 ml univerzální odstraňovač hmyzu a špíny

Doporučujeme
Značka: Gyeon
229 Kč 189 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Bug&Grime 400 ml univerzální odstraňovač hmyzu a špíny - efektivní univerzální čistič proti hymzu, silniční špíně a trusu

Je speciálně vyvinutý pro předmytí pro odstranění hmyzu a nečistot. Je vhodný pro letní mytí po večerní jízdě nebo jízdě po dálnice. Je bezpečný pro nanesené ochrany. 

Naneste na suché, chladné povrchy a zejména na znečištěná místa. Především nenechte výrobek samovolně uschnout. Naneste produkt a nechejte chvíli působit, poté umyjte vysokým tlakem vody. Navzdory účinnosti je šetrný pro keramické povlaky a většinu voskových ochran.

Doporučená spotřeba: 30-150 ml / vůz
pH hodnota: 9
Bezpečný pro nanesené povlaky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro čištění laku
Produkt: Univerzální čistič, Odstraňovač hmyzu
Obsah: 400ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.