Gyeon Q2M Clay COARSE 100 g tvrdý clay

389 Kč 321 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Clay COARSE 100 g tvrdý clay - tvrdý clay nejvyšší kvality, který je vhodný pro všechny druhy laku.

Tradiční plastelínová hmota, která je jedním z nejefektivnějších řešení pro dekontaminaci laku. Odstraňují poletavou rez, lepidla nebo asfalt, navíc je odolní pro chemikáliím. Jeho použití je doporučené pouze s lubrikací např. Gyeon Q2M ClayLube. Může být použiti současně s odstraňovači rzi a odstraňovači asfaltu.

Gyeon představuje dva druhy plastické kostky, tvrdou Gyeon Q2M Clay Coarse pro použití na velmi znečištěných površích a Gyeon Q2M Clay Mild pro odstranění drobnější, běžné nečistoty.

Q²M Clay Mild byl navržen tak, aby byl naprosto bezpečný na všech typech laků a účinně odstraňoval všechny druhy znečištění na nejjemnějších barvách. Jeho světlá barva pomáhá odhalit jakoukoliv odstraněnou kontaminaci a odpovídajícím způsobem pracovat s vmačkáváním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro čištění laku
Produkt: Dekontaminace laku
Obsah: 100g
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.