Gyeon Q2M ClayLube 500 ml clay lubrikace

299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M ClayLube 500ml clay lubrikace - hladká a kluzký lubrikace pro clay

Gyeon Q2M ClayLube je extrémně kluzký, aby snižoval tření, které vznika na povrchu laku a tím nedocházelo k poškození laku. Je vyvinutý na práci s jakoukoli tvrdostí claye. Je neutrální a drží efektivitu a stabili clay kostky, aby se nedrolila. Dá se zředit až do poměru 1:10 při zachování původních vlastností. Zkrátka vynikající volba pro hobby detailery i profíky.

Po dokončení dekontaminace opláchněte vůz tlakem vody.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro čištění laku
Produkt: Dekontaminace laku, Příprava laku
Obsah: 500ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.