Gyeon Q2M Tar 500 ml odstraňovač asfaltu a organických nečistot

Novinka
Značka: Gyeon
439 Kč 363 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Tar 500 ml odstraňovač asfaltu a organických nečistot velmi účinný čistič s neutrálním pH, který odstraňuje asfalt a organické nečistoty.

Vzhledem k neutrálnímu pH jej plně bezpečně můžete použít na již nanesené voskové, keramické a další ochrany laku, dokonce i sklo a plasty. Také je bezpečný pro použití zejména na leštěných kolech. Gyeon Q2M Tar rozpouští nejen asfaltové nečistoty ale i zbytky lepidel a dehtu.

Návod k použití:

  1. Naneste přímo na znečištěné místo
  2. Nechte působit dokud se nečistoty nerozpustí
  3. Otřete mikrovláknovou utěrkou
  4. Pokud je třeba, aplikujte znovu na znečištěné místo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro čištění laku
Produkt: Čištění laku
Značka: Gyeon
Obsah: 500ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.