¨

Meguiar's Smooth Surface Clay Bar Replacement 80g - náhradní kostka claye

419 Kč –12 %
claybar
419 Kč –12 % 369 Kč 305 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Smooth Surface Clay Bar Replacement 80g - náhradní kostka claye

Pokud nechcete kupovat celou sadu, stačí Vám koupit pouze tento náhradní čistící clay. Zvyšuje odolnost voskování. Použijte současně s Quick Detailer.

Clay slouží k odstranění agresivních nečistot, které jsou na laku přichyceny a nelze je odstranit autošaponem. Povrch se použitím claye dekontaminuje a tím docílíte povrchu, který bude hladký jako sklo. Takto hladký povrch se lépe leští a mnohem déle na něm vydrží vosky.

Návod k použití:

  1. Použijte lubrikant Meguiar's Quik Detailer 473ml - přípravek pro lubrikaci claye
  2. Bez tlaku jezděte clayem po laku

Clay odstraňuje:

  • asfaltové tečky
  • polétavou rez
  • mízu ze stromů
  • lakový poprašek
  • zaschlý hmyz a ptačí trus
  • ostatní chemicky agresivní nečistoty
  • neodstraňuje podvrchové defekty laku jako jsou škrábance, oxidaci, hologramy a jiné poškození - na tyto defekty je nutné použít leštěnky Meguiar´s

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro čištění laku
Produkt: Čištění laku
Hmotnost produktu: 80g
Značka: Meguiar's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.