Castrol Foam Air Filter Oil 400ml - čištění vzduchového filtru

199 Kč 164 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Foam Air Filter Oil 400ml je čistič pro pratelné vzduchové filtry motocyklů. Jde o minerální olej bez rozpouštědel, pro čištění látkových vzduchových filtrů, které se oproti běžným papírovým filtrům, musí šetrně čistit, aby stále správně fungovali a nedocházelo k menšímu sání vzduchu.

  • svou olejovou viskozitou snadno proniká do filtru
  • je šetrný k plastům, kovům, barvám a gumě
  • vytváří aktivní vrstvu lepivého filmu, který absorbuje nečistoty

 

 Pozn.: Jedná se pouze o čistící olej, který odstraní nečistoty z filtru, poté se musí olej odstranit z filtru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Obsah: 400ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Castrol je přední světový výrobce, distributor a prodejce motorových olejů a doplňkových maziv. Již více než 100 let přináší kvalitu, jedinečnost a technologický pokrok motoristům po celém světě. Produkty značky Castrol si oblíbili uživatelé, kteří neradi dělají kompromisy a pro které je výdrž a spolehlivost základním předpokladem.

Motorové oleje Castrol nachází své užití v prakticky všech odvětvích motorismu. Od osobních a nákladních automobilů, přes motocykly až po těžké zemědělské a průmyslové stroje. Nezáleží na tom, zda je motor spalovací, benzinový či diesel. Castrol se dokáže vždy přizpůsobit.

Motorové oleje Castrol jsou připraveny pro užití v běžném provozu i v extrémních podmínkách. Ve vlastním vývojovém středisku každoročně proběhnou stovky testů, které zaručují, že nově uvedené výrobky splní i ty nejnáročnější požadavky. I to je důvod, proč na vývoji produktů značky Castrol spolupracují také zásadní světoví výrobci automobilů a průmyslových strojů – Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volno, Seat, Škoda, Volkswagen a další. Tito výrobci poté používají produkty Castrol ve vlastních inovovaných pohonných jednotkách.