Castrol Greentec Bike Cleaner 1L

279 Kč 231 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Greentec Bike Cleaner 1L - speciální čistič pro důkladné vyčištění všech komponent s ochranou proti korozi. Odstraňuje nečistoty, zbytky oleje a tuky. Šetrný k lakovaným povrchům, kovových chromovaných plastových ploch i dílů z pryže.

  • antikorozní
  • komplexní čistič
  • biologicky odbouratelný
  • neobsahuje ředidla ani fosfáty

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Obsah: 1L
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Castrol je přední světový výrobce, distributor a prodejce motorových olejů a doplňkových maziv. Již více než 100 let přináší kvalitu, jedinečnost a technologický pokrok motoristům po celém světě. Produkty značky Castrol si oblíbili uživatelé, kteří neradi dělají kompromisy a pro které je výdrž a spolehlivost základním předpokladem.

Motorové oleje Castrol nachází své užití v prakticky všech odvětvích motorismu. Od osobních a nákladních automobilů, přes motocykly až po těžké zemědělské a průmyslové stroje. Nezáleží na tom, zda je motor spalovací, benzinový či diesel. Castrol se dokáže vždy přizpůsobit.

Motorové oleje Castrol jsou připraveny pro užití v běžném provozu i v extrémních podmínkách. Ve vlastním vývojovém středisku každoročně proběhnou stovky testů, které zaručují, že nově uvedené výrobky splní i ty nejnáročnější požadavky. I to je důvod, proč na vývoji produktů značky Castrol spolupracují také zásadní světoví výrobci automobilů a průmyslových strojů – Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volno, Seat, Škoda, Volkswagen a další. Tito výrobci poté používají produkty Castrol ve vlastních inovovaných pohonných jednotkách.