¨

Deturner Ceramic Detailer 500ml - keramický detailer

Akce Novinka Tip
Značka: Deturner
319 Kč –25 %
ceramic detailer
319 Kč –25 % 239 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Po produktu Bloody Wheels vznikl jako druhý právě tento produkt a stejně jako jeho předchůdce je i tento produkt zaměřen na funkčnost, bezpečnost a výjimečný vzhled. Produkty Deturner jsou bezpochyby vhodné pro dokonalou péči i o starší vozy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Ceramic Detailer 500ml - keramický detailer rychlé a jednoduché použití s okamžitým výsledkem. Prodlužuje životnost již nanesených voskových, keramických ochran a jiných nano povlaků. Také je vhodný pro použití na lak, který ještě není ošetřen žádnou ochranou. Obsahuje nanočástice křemíku. Detailer má opravdu nádhernou žvýkačkovou vůni.

Ihned dodá hydrofobní efekt, lesk a hloubku laku. Jeho použití není tedy nijak limitované. Ideální pro vyleštění káry na srazu, odstraňuje prach, otisky prstů, apod. Doporučujeme jak profesionálům tak i nadšeným řidičům. Je možné nanášet produkt ještě na mokré auto, kde v podstatě okamžitě po použití vytváří hydrofobní povrch a oživuje aplikované ochrany, stačí pak už jen setřít ručníkem z mokrého laku.

Návod k použití:

  1. Naneste detailer přímo na lak nebo na mikrovláknovou utěrku
  2. Vyleštěte lak a pokud by to bylo potřeba opakujte nanášení
  3. Pro zrcadlový efekt vyleštěte druhou, suchou stranou utěrky

Upozornění:

  • Neaplikujte na rozpálené povrchy nebo na přímém sluníčku,
  • Nenechte produkt samovolně uschnout.

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exteriérové detailery
Produkt: Detailer s křemíkem
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.