Deturner Detailing Brush vel. 8 - detalingový štětec

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
99 Kč 82 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Detailing Brush vel. 8 - detalingový štětec

Univerzální černý štětec s logem Deturner. Velmi jemné štětiny zajišťují perfektní práci jak v interiéru, na kolech, okolo motoru atd.
Štětec je produkován v jedné z největších továren pro výrobu štětců a kartáčů v Evropě.

Pro výdrž je dobré po každém přechodu na jiný čistič nebo ukončení čištění propláchnout štěteček vodou a usušit.

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáčky a štětce
Produkt: Detailingový štětec
Velikost: 8
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.