Deturner Leather Brush - kartáč na kůži

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
99 Kč 82 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Leather brush - kartáč na kůži 

Čisticí kartáč, brandovaný zlatým Deturner logem, velmi praktický a užitečný kartáč. je vyrobený z vysoce kvalitních přírodních štětin. Výroba tohoto kartáče probíhala v největší továrně v Evropě. I přesto, že je určený k čištění kůže, ale vzhledem k jeho jemným štětinám je vhodný k čištění plastových komponentů v interiéru.

Velmi všestranný pomocník pro čištění většiny interiérových komponentů. Jemné štětiny jsou šetrné k povrchům a nezpůsobuje tedy žádné poškození.

Vhodné je pokud po každém čištění kartáček vymyjete vodou a usušíte.

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáčky a štětce
Produkt: Čistič kůže
Značka: Deturner
Balení: 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.