Meguiar's Dash & Trim Interior Detailing Adjustable Brush - detailingový čistící štětec

449 Kč –11 %
Meguiar's Dash & Trim Interior Detailing Adjustable Brush - detailingový čistící štětec
449 Kč –11 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Dash & Trim Interior Detailing Adjustable Brush - detailingový čistící štětec

Snadno přizpůsobitelný čistící štětec pro vnitřní i venkovní použití. Tento chytrý kartáč je navržen tak, aby nahradil potřebu více kartáčů za náš vícepolohový pojistný límec. Dlouhé štětiny jsou ideální pro větrací otvory a vnitřní detaily, zatímco krátké štětiny jsou ideální pro vnější díly.

  • interiér
  • Venkovní plocha
  • měkké štětiny
  • Víceúčelový kartáč

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáčky a štětce
Produkt: Kartáček
Značka: Meguiar's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.