Deturner Wet Coat 5L - ochranný sealant

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
1 300 Kč 1 074 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Rychle aplikovatelný a vysoce účinný sealant s okamžitými viditelnými výsledky, zejména hluboký lesk a hydrofobní efekt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Wet Coat 500ml je sealant v rozprašovači, který vyniká svou rychlou aplikací a výbornými výsledky. Nanáší se ihned na mokrý povrch laku po mytí. Je možné ho nanést na všechny exteriérové díly ať už lakované, gumové a také na sklo. Po aplikaci vzniká ochranná vrstva, která dodá vysoký lesk a dokonalý hydrofobní účinek, podpoří vlastnosti již nanesených vosků a keramických ochran a dokáže prodloužit jejich životnost a usnadňuje další umývání.

Návod k použití:

  1. Umyjte auto
  2. Naneste jednotnou vrstvu na mokré auto
  3. Opláchněte auto silným proudem čisté vody
  4. Osušte auto mikrovláknovým ručníkem

Upozornění:

  • Neaplikujte na rozpálené povrchy nebo na přímém sluníčku.
  • Nenechte produkt samovolně uschnout.

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramická ochrana a sealanty
Produkt: Vosk ve spreji
Obsah: 5L
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.