Gyeon Q2 LeatherCoat 400 ml ochrana kůže

379 Kč 313 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2 LeatherCoat 400 ml ochrana kůže - ochrana proti vodě a UV záření s matným vzhledem

Gyeon Q2 LeatherCoat se velmi snadno používá, ale pro svou aplikace potřebuje, aby kožené části byli velmi dobře vyčištění. Pak jednoduše aplikujte mikrovláknovou utěrku nebo aplikátor a vmasírujete v jedné vrstvě. Až 3 měsíce poskytuje hydrofobitu a chrání kůži před tekutinami, špínou, potem a přenos barviv z džín a jiných oděvů, kterou mohou zbarvit kůži je omezen. Velmi dobře se hodí na starší a opotřebované kožené části.

Již jedna vrstva produktu Gyeon Q2 LeatherCoat zajišťuje velmi výkonnou ochranu. Povlak je tedy hydrofobní, čímž odpuzuje kapaliny a další nečistoty. Poskytuje ochranu proti UV záření, což pomáhá udržet barvy jako nové a to v horkých podmínkách.

Pouze jedna vrstva Q² LeatherCoat zajišťuje vysokou úroveň ochrany. Samotný povlak je hydrofobní a odpuzuje kapaliny i nečistoty. Poskytuje také silnou ochranu proti UV paprskům, což vám umožní udržet čerstvost barev po dlouhou dobu, a to i v horkých a slunečných podmínkách. Q² LeatherCoat je určen k ochraně kůže před nečistotami, potem, solí a tuky. Jeho hydrofobní vlastnosti a silné spojení s povrchem pomáhají chránit před znečišťujícími látkami, které mohou proniknout do struktury vašeho vybavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o kůži
Produkt: Ochrana kůže
Obsah: 400ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.