Gyeon Q2M LeatherCleaner MILD 500 ml jemný čistič kůže

299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M LeatherCleaner MILD 500 ml čistič kůže - Jemný a šetrný čistič kůže vhodný k přípravě na aplikaci sealantu.

Gyeon Q2M LeatherCleaner MILD je čistič kůže pro každodenní údržbu na jemné nečistoty a vhodný finální čistič před nanesení ochrany na kůži. Poradí si s běžnými nečistotami, mastných fleků a zejména zabarvení od džín. Neobsahuje žádné změkčovací přísady ani konzervanty. Zanechává matný povrch kožených částí a je vhodný pro všechny druhy kožených povrchů.

Pečlivě vysajte auto. Gyeon Q2M LeatherCleaner MILD používejte spolu současně s vodou, tím se čistič lépe aktivuje. Pro čištění použijte kartáček na kůži. Nečistoty otřete mikrovláknovou utěrkou, druhou odstraňte produkt a třetí utěrkou použijte na vysušení povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o kůži
Produkt: Čistič kůže
Obsah: 500ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.