Meguiar's Gold Class Leather & Vinyl Cleaner 473ml - extra hustý čistič na kůži

419 Kč –17 %
leatheravynilcleaner
419 Kč –17 % 349 Kč 288 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Gold Class Leather & Vinyl Cleaner 473ml - extra hustý čistič na kůži

Efektivní a rychlí čistič na kůži a vinylové povrchy v interiéru. Odstraňuje olejové a skvrny na vodní bázi, prach. Obnovuje vzhled kožených a vinylových částí. Neobsahuje žádné chemické čističe, takže je velmi šetrný a bezpečný pro všechny druhy kůží a poskytuje kompletní výživu.

Po čištění doporučujeme použít Meguiar's Gold Class Leather Conditioner - Kondicionér na kůži 473ml nebo Meguiar's Ultimate Leather Balm 160g - luxusní balzám na přírodní i umělou kůži.

  • čistí kůži
  • obnovuje lesk kůže a vinylu
  • vyživuje povrchy

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o kůži
Produkt: Čistič kůže
Obsah: 473ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.