Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner/Conditioner 400ml

499 Kč –28 %
richleather
499 Kč –28 % 359 Kč 297 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner/Conditioner 400ml

Úžasné složení poskytuje dvě řešení v jedné aplikace.Odstraňuje skvrny, nečistoty a zároveň vyživuje a tím chrání proto praskání a vysychání a poskytuje UV ochranu. Aloe a ostatní vitamíny vyživují kůži a tím obnovují její vlastnosti a vzhled. Krémová konzistence zaručuje snadné nanášení a vpracování do kožených povrchů.

Návod k použití:

  1. Aplikujte na chladný povrch na dotek
  2. Aplikujte malé množství na pěnový aplikátor
  3. Pracujte po menších částech
  4. Otřete do sucha mikrovláknovou utěrkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o kůži
Produkt: Výživa kůže
Obsah: 400ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.