Meguiar's Ultimate Leather Balm 160g - luxusní balzám na přírodní i umělou kůži

869 Kč –15 %
ultimateleathercare
869 Kč –15 % 739 Kč 611 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Ultimate Leather Balm 160g - luxusní balzám na přírodní i umělou kůži

Ultimate Leather Balm představuje špičkový produkt v péči o kůži Meguiar's. Nejmodernější formulace, vybrané složky, jako například prémiové kakaové máslo a jojobový olej, poskytují vynikající výsledky v péči. Jemné čisticí prostředky zajišťují hloubkové čištění pórů. Kůže je opět přilnavá, pružná a září v upraveném vzhledu. Technologie UV blokátoru pro optimální ochranu před stárnutím.
  • čistí a vyživuje kůži
  • obnovuje její vlastnosti
  • obsahuje UV blokátory
  • chrání proti popraskání

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o kůži
Produkt: Výživa kůže
Obsah: 160g + aplikátor
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.