Meguiar's Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner 473ml

419 Kč –24 %
paintcleaner
419 Kč –24 % 319 Kč 264 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar´s Deep Crystal Paint Cleaner první krok - první produkt ze třídílného setu k regeneraci a obnovy laku.

Čistí především díky základnímu chemickému složení. Odstraňuje nečistoty bez chemických pachů jako je silniční špína, oxidace, povrchové škrábance laku apod. Navrací barvě její původní lesk. Je bezpečný pro všechny typy barev. Připraví lak pro nanesení vosku.

Není určena pro strojní leštění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící pasty
Produkt: Čištění laku
Obsah: 473ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.