Meguiar's Deep Crystal Step 2 Polish 473ml

419 Kč –12 %
Meguiar's Deep Crystal Step 2 Polish 473ml
419 Kč –12 % 369 Kč 305 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar´s Deep Crystal Polish Step 2 473ml

druhý krok k regeneraci laku - druhý přípravek z tří krokového setu.

Vysoce efektivní přípravek, který je speciálně vyvinut tak, aby poskytl hluboký lesk laku. Díky složení vyživuje a zvyšuje intenzitu barvy. Je vhodný pro použití na všech barvách a typech laku. 

Není určen k použití na strojní leštění

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící pasty
Produkt: Leštěnka
Obsah: 473ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.