Meguiar's Scratch X 2.0 207ml - leštěnka na lehké, lokální defekty laku

469 Kč –26 %
scratch
469 Kč –26 % 349 Kč 288 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Scratch X 2.0 207ml - leštěnka na lehké, lokální defekty laku

Je založen tak, aby odstraňoval škrábance a hologramy, nejen že odstraňuje škrábance, ale i zajišťuje, aby se škrábance již neobjevovaly. Vhodné také pro zpracování pomocí excentrického lešticího stroje. Lehce abrazivní složení pomáhá odstraňovat i ty těžší, lokální defekty laku. Vhodná pro rozleštění škrábanců u klik dveří. Není vhodná na velkoplošné leštění.

  • odstraňuje oděrky a škrábance
  • rychlá ruční aplikace
  • bezpečná pro všechny typy laků

Návod k použití:

  1. Naneste produkt na aplikátor
  2. Vyleštěte konkrétní lokální místo
  3. Setřete produkt mikrovláknovou utěrkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící pasty
Produkt: Leštěnka
Obsah: 207ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.