¨

Meguiar's Swirl Remover 450ml - Leštěnka na lehké až střední defekty laku

455 Kč –30 %
swirl X
455 Kč –30 % 319 Kč 264 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Swirl Remover 450ml - Leštěnka na lehké až střední defekty laku

Odstraňuje nejběžnější menší škrábance, kterým se zcela jistě nevyhnete i při ručním mytí. Produkt zanechává povrch bez škrábanců a díky vysokému obsahu leštících olejů dodává prvotřídní lesk. Připravuje lak pro další krok - voskování Speciálně vyvinut pro odstraňování kruhových škrábanců. Nejedná se o abrazivní (brusnou) leštěnku, takže je šetrná k povrchu laku.

  • maximálně účinná
  • podtrhuje lesk
  • vyživuje lak vozu

Návod k použití:

  1. Naneste produkt na aplikátor
  2. Vyleštěte povrch laku
  3. Pracujte po menších dílcích
  4. Zbytek produktu setřete mikrovláknovou utěrkou

Vhodná pro ruční i strojní leštění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící pasty
Produkt: Leštěnka
Obsah: 450ml
Značka: Meguiar's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.