Meguiar's Ultimate Compound 450ml - Leštěnka pro obnovu laku

Doporučujeme
Značka: Meguiar's
509 Kč –24 %
ultimace compound
509 Kč –24 % 389 Kč 321 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Ultimate Compound 450ml - Leštěnka pro obnovu laku

Nejúčinnější leštěnka, aktivní leštidla odstraňují skvrny a jiné povrchové poškození. Leštěním dostanete zrcadlový povrch. Skvělých výsledků dosáhnete i při aplikaci na staré, zašedlé laky. Rozleští i ty nejtěžší defekty laku jako jsou různé škrábance, oxidace laku, skvrny od kyselého deště, ptačí trus, hologramy a další různá poškození, které můžou potkat povrch vozu.

  • obnovuje barvy a jas laku
  • velmi oblíbená leštěnka
  • velmi efektivní leštění

Jak používat:

  1. Protřepejte lahvičku
  2. Naneste malé množství produktu na aplikátor
  3. Krouživými pohyby vyleštěte (ideální pracovní plocha je 0,5 x 0,5m)
  4. Leštěnku setřete mikrovláknovou utěrkou

Pracujte na chladném a suchém povrchu, ideálně pracujte ve stínu. Pracujte po menších částech. Nepoužívejte tuto leštěnku na gumu a plasty!

Je vhodný pro ruční i strojní použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící pasty
Produkt: Leštěnka
Obsah: 450ml
Značka: Meguiar's

Ultimate Compound

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.