Deturner Microfiber Grey Velvet 380GSM 40x40cm - mikrovláknová utěrka

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
129 Kč 107 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Microfiber Grey Velvet 380GSM 40x40cm - mikrovláknová utěrka oboustranné mikrovlákno se širokým využitím zejména pak stírání vosků, v interiéru, při leštění laku atd. A to díky své oboustranné struktuře. Velmi kvalitní a jemný k laku, věnovaný všem metalickým a zerména černým klavírním lakům.

Jak prát mikrovlákno?

  • pro praní mikrovlákna použijte odpovídající prací prostředek na mikrovlákno,
  • perte ručně nebo v pračce na ruční prací na 40°C,
  • neždímejte,
  • nepoužívejte aviváž,
  • po vyprání nechte utěrku samovolně uschnout,
  • po uschnutí rozčešte vlákna kartáčem.

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrovláknové utěrky
Produkt: Leštící utěrka
Velikost: 40x40cm
Váha: 380GSM
Balení: 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.