Meguiar's Detailing Mitt - extra hustá mikrovláknová rukavice na interiér

289 Kč 239 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Detailing Mitt - extra hustá mikrovláknová rukavice na interiér 920GSM

Velmi jemná detailingová rukavice je optimální nástroj pro aplikaci všech produktů. Ať už se jedná o rovnoměrné použití přípravků pro péči o kokpit nebo venku pro snadné zpracování produktu, tato rukavice vytváří dokonalý vzhled rychle a přesně. Extra vysoká gramáž mikrovlákna je obzvláště odolná proti opotřebení a všité prsty zajišťují přesné ovládání. Před prvním použitím umyjte samostatně!

  • Perfektní v interakci s produkty péče o sprej
  • Měkké a jemné na všechny povrchy
  • Skvělá manipulace

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrovláknové utěrky
Produkt: Mikrovláknová rukavice
Váha: 920GSM
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.