Meguiar's Lambswool Wash Mitt - mycí rukavice z jehněčí vlny

399 Kč –25 %
a7301 meguiars lambswool wash mitt
399 Kč –25 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Lambswool Wash Mitt - mycí rukavice z pravé jehněčí vlny

Tato rukavice je speciálně navržena pro citlivé povrchy barev, které jsou náchylné k poškrábání. Měkká lambswool zaručuje jemné a důkladné čištění. Částice nečistot se nepřetlačí přes nátěr, ale odvážejí se od barvy v rukavici. Zadní strana rukavice má unikátní povrch oka, který odstraňuje zachycené nečistoty z povrchů odolných proti poškrábání. Přírodní produkt, který nelze prát v pračce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mycí rukavice a wash pady
Produkt: Mytí auta
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.