¨

Deturner Creamy Tire Dressing 500ml - ochrana a impregnace pro pneumatiky

Novinka Tip
Značka: Deturner
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Speciální přípravek pro impregnaci, výživu a ochranu pneumatik. Za stejným účelem a výsledky může být aplikován i na gumové těsnění, gumové koberečky a venkovní plasty. Nejvíce zastoupenými složky v produktu je oxid křemičitý a voda. Neobsahuje žádná rozpouštědla a nebezpečné látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Creamy Tire Dressing 500ml - ochrana a impregnace pro pneumatiky vrací původní černý a matný vzhled, čímž dotváří saténový povrch na gumách a plastech. Krémová forma usnadňuje nanášení i na hůře přístupných místech. Nenechá povrch mastným, ale vsaje se do povrchu. Produkt je založen na vodní bázi s obsahem SiO2, tedy prvky křemíku.

Dodává vynikající hydrofobní efekt, který omezuje usazovaní nečistot a chrání před UV zářením. Vydrží až 1 měsíc, ale záleží na stavu povrchu na který je povrch nanášen, teplotu a počet nanesených vrstev. Aplikace ve více vrstvách po zaschnutí zaručí, že nevynecháte jediný kousek.

Návod k použití:

  1. Nejdříve povrch umyjte a usušte
  2. Naneste produkt aplikátorem nebo utěrkou na suchý povrch 
  3. Nechejte impregnaci nasát do povrchu, cca 20min
  4. Teplota, stav a směs gumy má vliv spotřebované množství, může být třeba nanést více vrstev.
  5. Aplikujte 1x měsíčně na povrch pro impregnaci po celý rok

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ošetření pneumatik
Produkt: Výživa plastů, Ochrana pneumatik
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.