¨

Gyeon Q2 Tire 400 ml impregnace pneumatik

Tip
Značka: Gyeon
469 Kč 388 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2 Tire 400 ml impregnace pneumatik - ošetření pneumatiky s dlouhotrvajícím efektem na bázi křemíku

Je první balzám pro pneumatiky jehož základ je SiO₂ - křemík. Díky tomuž je zaručena trvanlivost a hydrofobita. Může se nanášet ve vrstvách nebo být zahříván, aby se rychleji vstřebal a jeho životnost a odolnost ještě prodloužila.

Jeho super koncentrované složení vyžaduje velmi pečlivou přípravu povrchu, proto tedy pneumatiky pořádně vyčistěte a nechte uschnout. Naneste malé množství produkt a nechte produkt na povrchu uschnout.

TIP: Pokud zahřejete pneumatiky horkovzdušnou pistolí a natřete produkt na teplé suché pnematiky, produkt déle vydrží a bude mít matnější vzhled

Doporučená spotřeba: 10-15 ml / 1 sada pneumatik
Životnost: déle jak 5 mytí vozu

Gyeon Q² Tire tedy chrání pneumatiky, ale vylepšuje jejich vzhled, takže pneumatiky budou vypadat jako nové. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ošetření pneumatik
Produkt: Ochrana pneumatik
Obsah: 400ml
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.