¨

Gyeon Q2M TireCleaner 500 ml čistič pneumatik

209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M TireCleaner 500 ml čistič pneumatik velmi účinný čistič pro plasty a pryž.

Bezpečně a snadno odstraňuje nečistoty z pneumatiky včetně těch, které mají bílé bočnice a plastů. Odstraní i staré impregnace z pneumatiky, ale i mimo ní a připraví povrch pro nanesení nového sealantu.

Gyeon Q2M TireCleaner díky svému složení proniká hluboko do struktury materiálu a odstraní usazené nečistoty a již nanesené impregnace. Je plně bezpečný pro ráfky, které jsou již ochránění keramickou ochranou.

Návod k použití:

  1. Nestříkejte přípravek na suchou nebo mokrou pneumatiku
  2. Kartáčkem nebo štětečkem rozneste přípravek po celém povrchu
  3. Opláchněte vysokým tlakem vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Ošetření pneumatik
Produkt: Čistič pneumatik
Obsah: 500ml
Značka: Gyeon

Gyeon Q2M TireCleaner 500 ml čistič pneumatik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.