Meguiar's Endurance High Gloss Tire Gel 473ml - lesk na pneumatiky

Tip Doporučujeme
Značka: Meguiar's
349 Kč –14 %
endurance
349 Kč –14 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Endurance High Gloss Tire Gel 473ml - lesk na pneumatiky

Dodává dlouhotrvající lesk pneumatikám, navíc je odolní vůči dešti, takže se nesmyje. Prohlubuje čerň a dodává lesk po celé týdny. Chrání pneumatiky před vysycháním a jejich praskáním. Pravidelným používáním tohoto přípravku zamezíte projevům stárnutí pneumatik a bude stále jako nové. 

Návod k použití:

Jedná se o gel, takže snadno nanesete na aplikátor a aplikujete na pneumatiky. Díky jeho konzistenci si nezašpiníte čerstvě umyté disky jako tomu je u rozprašovačů. Gel nanášejte na čistá a suchá kola.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ošetření pneumatik
Produkt: Ochrana pneumatik
Obsah: 473ml
Značka: Meguiar's

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.