Meguiar's Tire Dressing Applicator Pad - aplikátor na pneumatiky

259 Kč –23 %
houba
259 Kč –23 % 199 Kč 164 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Tire Dressing Applicator Pad - aplikátor na pneumatiky

Aplikátor pro nanášení čističe na pneu. Je vhodný pro všechny typy pneumatik. Včetně krytu pro čisté skladování. Má ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže se Vaše ruce neušpiní od přípravku. Má praktické plastové pouzdro, takže na něj při skladování nepráší a neušpiní ostatní přípravky.

Návod k použití:

  1. Naneste tire dressing na aplikátor
  2. Na suché a čisté pneumatiky naneste produkt

Doplňkové parametry

Kategorie: Ošetření pneumatik
Produkt: Aplikátor
Značka: Meguiar's
Obsah: 1ks
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.