Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing 500ml - sealant na plasty

Doporučujeme
Značka: Auto Finesse
389 Kč 321 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
  • antistatický
  • impregnuje plasty
  • obnovuje barvy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing 500ml - sealant na plasty

Velmi efektivní impregnace interiérových plastů a vinylů. Výrazně zlepší vzhled plastů, díky složení, které obnovuje barvy plastů a vinylů. Zanechává přirozený matný vzhled a odstraňuje mastnotu a lepkavost povrchu. Obsahuje UV filtry, které v budoucnu chrání plasty před blednutím.

Vhodný pro použití nejen v interiéru, ale i na plasty v motorovém prostoru a vinylovým střechám kabrioletů.

Návod k použití:

  1. Nejprve důkladně vyčistěte interiér vozu, ideálně přípravkem Auto Finesse Total nebo v exteriéru Auto Finesse Verso
  2. Povrch by měl být před aplikací suchý a chladný na dotek
  3. Aplikujte malé množsví na mikrovláknovou utěrku a rozetřete po ošetřovaném povrchu
  4. Ponechte 2-3 minuty pracovat
  5. Otřete mikrovláknovou utěrkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Plasty a vinyl
Produkt: Ochrana interiérových plastů
Obsah: 500ml
Značka: Auto Finesse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auto Finesse je anglický výrobce špičkové autokosmetiky s dlouholetou tradicí. Auto Finesse jako jediný producent značkové autokosmetiky nabízí krom vyjímečných produktů i určitý životní styl, který je čím dál bližší miliónům uživatelů po celém světě. V nabídce naleznete kompletní péči od A do Z. Tedy autošampony, detailery, čističe a impregnace takřka na jakýkoliv povrch jak v interiéru, tak exteriéru. V neposlední řadě nesmíme zapomenou na keramické ochrany, které vynikají svou snadností aplikace, kterou zvládne takřka každý z nás. Vhodné nejen pro detailing profesionály, ale i pro širokou veřejnost. Luxusní poměr cena/efektivita, který nelze jinak než doporučit!

O Auto Finesse
Historie značky byla započata již v roce 1999. V té době jako tým detailerů, známých pod obchodním názvem JB's Valeting service, kteří si zakládali na špičkových výsledcích své práce. I z tohoto podnětu si angličtí detaileři ve své době vyráběli vlastní přípravky, díky kterým byla práce efektivnější a výsledky luxusnější. V roce 2005 byla původní společnost přejmenována na Auto Finesse a odstartována první produkce vlastních autokosmetických přípravků, které byly vyvinuty díky několikaleté praxi v oboru péče o automobily. V roce 2012 Auto Finesse nabízí již 12 profesionálních přípravků a kompletní portfolio příslušenství, které díky několikaletým zkušenostem nabízí neuvěřitelný podíl funkčnosti. Pouhý rok uplynul a Auto Finesse se začalo těšit obrovské oblíbenosti po celé Evropě, navíc i v Thajsku, Mexiku a Austrálii. Z tohoto podnětu postupně rozšiřuje své portfolio o další a další sofistikované produkty. V roce 2017 již Auto Finesse neustává poptávkový tlak na jejich produkty a je nuceno k stěhování do výrobního závodu o rozloze přes 12000 m2, kde jsou schopni vyrobit až 3968 přípravků každý den. V roce 2019 Auto Finesse otevírá i detailingovou akademii, která je k dispozici všem nadšencům a zkušeným profesionálům v tomto oboru. Stává se jasnou jedničkou na anglickém trhu i možná díky spojení s distributorskou sítí Halfords.