Deturner Interior Dressing 500ml - ochrana a výživa pro plasty

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
289 Kč 239 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Speciálně vyvinutý pro dlouhodobou ochranu a vyživení plastu, gumy a vinylu. Dodává povrchům původní vzhled a barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Interior Dressing 500ml - ochrana a výživa pro plasty obsahuje UV filtry, čímž chrání plastové, vinylové a gumové komponenty v interiéru. Poskytuje antistatický efekt, čímž zabraňuje usazování dalších nečistot. Zanechá v ve voze svěží, příjemnou vůni a povrch matný a saténově hebký.

Neobsahuje žádná chemická rozpouštědla a je založen na bázi přírodních látek. Je tak plně bezpečné produkt používat.

Návod k použití:

  1. Vyčistěte povrch přípravkem Ready Interior Cleaner
  2. Produkt naneste na mikrovláknovou utěrku nebo aplikátor a rovnoměrně vpracujte
  3. Produkt nechte zaschnout a zbytky produktu otřete mikrovláknovou utěrkou

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plasty a vinyl
Produkt: Ochrana interiérových plastů
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.